Homesense

Strategia Homesense to sprawdzony przepis na sukces

Nie zaskoczy Was fakt, że HomeSense także wykorzystuje sprawdzony przepis na sukces. Składniki tej receptury to wyszukiwanie świetnych okazji i praktycznie urządzone sklepy – wszystko po to, by oferować klientom znakomite produkty dla domu, za mniej.

Zaopatrzeniowcy HomeSense to wyspecjalizowany zespół kupców, których pasją jest wyposażenie domu. Czy jest to zestaw przyborów kuchennych, unikatowy element dekoracyjny, pościel z najmodniejszym wzorem, skórzany mebel czy dzieło sztuki współczesnej – ich zadanie to znaleźć i przywieźć najlepsze produkty dla domu, w cenie znacznie niższej niż w przeciętnych sklepach.

Ich tajemnica? Wyborna umiejętność negocjacji i – wśród kupców legendarny – talent do wyszukiwania prawdziwych okazji. Ponadto, bezpośredni kontakt z projektantami, właścicielami marek i dostawcami na całym świecie, co czasem oznacza niespodziewaną podróż lotniczą lub rozmowę telefoniczną o nieprzewidywalnej porze. Jednak dzięki tej relacji wiedzą gdzie znaleźć najlepsze produkty dla domu, w najlepszych cenach – na czym korzystają wszyscy klienci HomeSense.

Wyposażenie domu to także pasja pracowników w naszych sklepach. Widać to wyraźnie, gdy przygotowują nowe aranżacje, często łącząc klasyczne i współczesne elementy wystroju wnętrza. Przemyślany rozkład mebli i oświetlenia to kolejny istotny składnik idei praktycznego sklepu, gdzie robienie zakupów to przyjemny i nieskomplikowany proces. Wiemy, że klienci zawsze mogą liczyć na coś nowego, ponieważ nowe, niepowtarzalne kolekcje dostarczamy do naszych sklepów każdego dnia.

Więc... na co czekasz? W końcu „nie ma to jak w domu”.

Aktualne oferty

Aplikuj teraz!