TJX - Kim jesteśmy

Swiatowe marki, swiatowe kariey

Praca w TJX Europe to ciekawe doświadczenie. Oferujemy znamienite marki na terenie Europy, Kanady i Stanów Zjednoczonych oraz możliwości rozwoju na światową skalę.

TJX Europe to część TJX Companies Inc. – światowego lidera w zakresie sprzedaży detalicznej ubrań i artykułów wyposażenia wnętrz, wyspecjalizowanego w oferowaniu asortymentu po obniżonych cenach. Roczne obroty firmy przekraczają 20 miliardów dolarów. W samych centralach w Düsseldorfie i Watford, zatrudniamy ponad 800 pracowników. Liczba osób pracujących w naszych europejskich sklepach i centrach logistycznych przekracza 16,000 – natomiast na całym świecie z TJX związanych jest około 133,000 osób.

Europejska premiera pomysłu „światowe marki zawsze do 60% taniej*” odbyła się w Wielkiej Brytanii, w 1994 roku, kiedy otwarto pierwszy sklep pod szyldem TK Maxx. Od tej pory cieszymy się nieustającą sympatią klientów w całej Europie. W 2007 roku otworzyliśmy TK Maxx w Niemczech, a HomeSense europejską działalność rozpoczął w 2008 roku w Anglii, a w roku 2009 TK Maxx zadebiutował w Polsce.

Podsumowując rok 2009 mogliśmy pochwalić się już sumą 277 sklepów. Zaczęliśmy wprowadzać nowe formy sprzedaży – sklepy wolnostojące i te mieszczące się w wielkich centrach handlowych, które są stanie pomieścić HomeSense i TK Maxx, a także sklep internetowy. Nasza przyszłość nigdy nie zapowiadała się lepiej!

Nasza strategia zawsze była prosta. Wytrawni klienci nie mogli uwierzyć w swoje szczęście – lub nasze ceny – znajdując ulubione marki strojów i wyposażenia domu nawet do 60% taniej. Nic dziwnego, że wracają do nas wielokrotnie. Nadal się rozwijamy, jednak nasz pomysł na ceny i sklepy pozostaje taki sam – wielkie marki, małe ceny, sklepy bez zbędnych ozdobników i jak największa satysfakcja z zakupów.

Różnorodność i równość to więcej niż element kultury TJX Europe – to jej fundament. Zatem, jakiekolwiek masz talent i zainteresowania, jest wielce prawdopodobne, że właśnie u nas znajdziesz, czego szukasz. Barwny katalog karier w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i w Polsce wyróżnia TJX Europe jako jednego z najlepiej prosperujących i atrakcyjnych pracodawców w Europie. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością poznamy Twoją historię.

*od regularnych cen w Polsce i na świecie

Aktualne oferty

Aplikuj teraz!