Our Culture

Nasza kultura

Nasza koncepcja jest wyjątkowa – oferujemy światowe marki zawsze do 60% taniej*. Nie szczędzimy wysiłków, by dotrzymać tej obietnicy i wartości, którymi się szczycimy.

Etyka zawodowa

Otwartość i uczciwość to nieodzowny element naszego działania. Niezależnie od tego, czy nasza praca wymaga kontaktu z dostawcami, klientami czy współpracownikami – każdego traktujemy uczciwie i z szacunkiem. Takie podejście pozwala budować atmosferę wsparcia w relacjach służbowych, a tym samym wzmacnia nas jako firmę.

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

Rzut oka na nasz asortyment pokaże Ci, że nie mierzymy wszystkich jedną miarą. Dotyczy to zarówno klientów, jak i naszych współpracowników. Cenimy ich różnorodność, wspieramy rozmaitość opinii i wielobarwność kultur. Ta swoboda sprawia, że praca w TJX Europe jest doświadczeniem twórczym, napełniającym energią – i satysfakcją. Jednak nie tylko to odróżnia nas od konkurencji.

Kochamy wyzwania

W TJX Europe czeka na Ciebie mnóstwo wyzwań. To właśnie one, z roku na rok, motywują nas do osiągania coraz lepszych wyników. Może to oznaczać, że nasi pracownicy w całej Europie opracowują nowe, innowacyjne metody pracy, które ulepszają każdy aspekt naszej działalności: sugerują, by lokalne wydarzenia – święta i festiwale – wpisać je w strategię promocji naszej oferty lub proponują, by po prostu otworzyć więcej kas w godzinach szczytu. Niezależnie od skali wyzwania, wyciągamy wnioski, uczymy się – to nas wzmacnia.

Działamy szybko

Codzienne dostawy, nieustannie zmieniające się ekspozycje – nic dziwnego, że nasi ludzie najlepiej czują się w dynamicznym środowisku. Każdy dzień to nowe wyzwania i nowe szanse, dlatego zachęcamy do nieszablonowego myślenia. W każdej roli można się wykazać, jednak trzeba być gotowym do działania. Nie jest więc zaskoczeniem, że konkurenci nadal próbują nas dogonić.

Finansowa siła i elastyczność

Podstawy sukcesu TJX Companies, Inc. to finansowa siła i łatwość przystosowania. Nasza wiarygodność kredytowa należy do najwyższych w sektorze, co – w połączeniu z elastycznością finansową – daje nam ogromną przewagę w zamykaniu najbardziej korzystnych transakcji.

Świeże pomysły

Wspieramy twórcze myślenie, przedsiębiorcze podejście i partnerską, nie hierarchiczną, strukturę – to dla nas bardzo istotne. W przeciwieństwie do wielu firm, oferujemy produkty bardzo wielu marek, w bardzo niskich cenach, a nasz asortyment zmienia się każdego dnia – świeżymi pomysłami zmniejszając rutynę każdego dnia.

Odpowiedzialność

Bardzo poważnie traktujemy swoje obowiązki jako pracodawcy. Dostarczamy wszelkich narzędzi potrzebnych do osiągania wspaniałych wyników, niezależnie od tego, czy są to szkolenia wprowadzające, czy też wsparcie rozwoju kariery. Równie istotne jest dla nas zauważanie i nagradzanie osiągnięć naszego zespołu.

Nade wszystko chcemy, aby nasza działalność rozkwitała dzięki uczciwości i odpowiedzialności. Zależy nam na pozytywnej współpracy z lokalnymi społecznościami, a także na odpowiedzialnym i etycznym podejściu do zaopatrzenia, handlu i redukcji szkodliwego wpływu przemysłu na środowisko naturalne.

Przyczynianie się do rozwoju społeczności, w której pracujemy, jest zasadniczym elementem naszej strategii. Jesteśmy niezmiernie dumni z pasji naszych współpracowników i ich zaangażowania na rzecz naszych programów dla społeczności lokalnych. Nasza działalność charytatywna obejmuje współpracę z takimi organizacjami, jak Save The Children, Comic Relief, Action For Children, Cancer Research UK, The Woodland Trust, Children for a Better World oraz Enable Ireland.

Angażujemy się także w ochronę środowiska naturalnego – prowadzimy zaawansowany program ograniczania emisji dwutlenku węgla. W uznaniu naszej działalności w tym zakresie przyznano nam nagrodę Carbon Trust Standard Award. Posiadamy największą w Europie flotę samochodów ciężarowych o napędzie elektrycznym, za co także zostaliśmy wyróżnieni. Naszym najnowszym osiągnięciem, jest wprowadzenie nowego systemu oświetlenia w sklepach, zaprojektowanego, by zmniejszyć zużycie energii aż o 30%.


*od regularnych cen w Polsce i na świecie

Aktualne oferty

Aplikuj teraz!