TK Maxx

TK Maxx

Łatwo zrozumieć, dlaczego brytyjscy konsumenci wybrali nas jednym ze swoich ulubionych sklepów*, w dodatku ilość naszych sklepów w Niemczech i w Polsce nieustannie rośnie*.

Jak to możliwe, że światowe marki oferujemy zawsze do 60% taniej**? To proste! Połączyliśmy strategię zakupów i wyszukiwania najlepszych okazji z funkcjonalnym wyposażeniem sklepów.

W przeciwieństwie do standardowych sklepów, wiernych konwencji kupowania kolekcji 4 razy w roku, nasi kupcy nieustannie przeszukują świat mody i znajdują znane marki w znacznie niższych cenach. Wyczulenie na jakość, płynność w języku negocjacji i zdolność znajdywania się we właściwym miejscu i we właściwym czasie – to cechy charakterystyczne zaopatrzeniowców TK Maxx. To właśnie odróżnia nas od przeciętnego sklepu.

Mamy bezpośredni kontakt z tysiącami projektantów, właścicieli marek i dostawców na całym świecie, a nasza strategia pozwala kupcom podejmować niezależne decyzje. To podejście umożliwia im korzystanie z nadarzających się okazji, fantastyczne kolekcje z ostatniej chwili, elementy wyposażenia domu znakomitych producentów – w różnych kolorach, ilościach i rozmiarach. Dzięki temu możemy oferować klientom nieprzewidywalny asortyment, ale zawsze dobrej jakości i do 60% taniej**. TK Maxx to kalejdoskop mody – wciąż proponuje coś nowego, nic dziwnego, że praca tu jest tak interesująca.

Funkcjonalne wyposażenie sklepów to istotna część naszej taktyki. Zwłaszcza, gdy ta strategia wymaga skutecznego działania na wszystkich poziomach zarządzania. W końcu chodzi nam o to, by minimalizować koszty, a oszczędności przekazywać klientom. Bo to oni są dla nas najważniejsi!

*źródło: badania rynku Verdict

**od regularnych cen w Polsce i na świecie

Aktualne oferty

Aplikuj teraz!