Program dla absolwentów

Graduate Scheme - Program dla absolwentów

Realizowany przez TJX Europe Program dla Absolwentów w zakresie Merchandisingu i Zakupów (Merchandising and Buying Graduate Programme, MBGP) jest jednym z najszybciej rozwijających się programów szkoleniowych w branży. MBGP kształci przyszłych liderów Merchandisingu i Zakupów oraz pozwala zdobyć wiedzę o naszym sektorze działalności, czyli sprzedaży detalicznej wyspecjalizowanej w oferowaniu produktów po obniżonych cenach. W TJX Europe proponujemy jasno wytyczoną ścieżkę kariery, naukę w praktyce – na stanowisku pracy, rozwój kariery oraz atrakcyjne możliwości rozwoju w ramach działu Merchandising i działu Zakupów, a na późniejszym etapie także na poziomie zarządzania.

Program MBGP odkrywa kulisy kierowania sprzedażą detaliczną. Dział Merchandisingu i dział Zakupów współpracują ze sobą, stymulując sprzedaż i zyski – taka organizacja pracy daje Ci wyjątkową szansę przejęcia kontroli nad swoją działalnością już od pierwszego dnia pracy. Ścieżka Twojej kariery rozpoczyna się w dziale Merchandisingu, na stanowisku Allocation Analyst, jakie daje ogromne możliwości rozwoju kariery. Możesz kontynuować swoją drogę w tym dziale lub rozpocząć pracę w dziale Zakupów. Zazwyczaj ci z naszych współpracowników, osiągający sukcesy na stanowisku Assistant Merchandisera lub Merchandisera, zainteresowani praca w dziale Zakupów, wykorzystują tę drugą możliwość.

Zgłębianie tajników naszej branży nie trwa wiecznie

TJX Europe inwestuje w pracowników – w Twój rozwój i Twoją karierę. W zamian oczekujemy, że wykorzystasz swoje wysoko rozwinięte zdolności analityczne i przywódcze, a także swoją przedsiębiorczość, aby stymulować strategiczne działania rozwijające naszą działalność. Program MBGP to wyjątkowa okazja uzyskania wiedzy o sektorze merchandisingu, zdobycia jej w środowisku korporacyjnym, które oferuje prawdziwie nieograniczone szanse rozwoju.

Biura realizujące ten program znajduja się w Watford w hrabstwie Hertfordshire, oraz w Düsseldorfie w Niemczech.

Ci z naszych pracowników, którzy podejmują pracę w dziale Zakupów, często podróżują po Europie i całym świecie. Obowiązki na stanowisku Kupca mogą ich związać z jednym z naszych centrów w Wielkiej Brytanii, Niemczech, we Włoszech, lub w innym kraju. Nasi obecni i poprzedni dyrektorzy generalni zaczynali swoją karierę jako Kupcy. W związku z tym, bez względu na to, czy interesuje Cię dział Merchandisingu, dział Zakupów czy też kariera w zarządzaniu – MBGP oferuje Ci to, czego potrzebujesz do osiągnięcia sukcesu.

Prawdziwie światowa firma

TJX Companies, Inc. – nasza spółka macierzysta – posiada ponad 2.700 sklepów i oddziałów regionalnych na całym świecie. Opracowana przez TJX koncepcja sprzedaży po obniżonych cenach realizowana jest w sklepach T.K. Maxx i HomeSense w Europie, T.J. Maxx, Marshalls, HomeGoods i A.J. Wright w Stanach Zjednoczonych oraz w sklepach Winners, HomeSense i STYLESENSE w Kanadzie. Dzięki panującemu w firmie duchowi przedsiębiorczości oraz umiejętności podejmowania ryzyka TJX stała się największym światowym sprzedawcą detalicznym wyspecjalizowanym w sprzedaży po obniżonych cenach, w 2009 roku osiągając przychody rzędu 20 miliardów dolarów. Nasza firma stosuje jeden z najbardziej elastycznych modeli biznesowych na świecie i – jako spółka z listy Fortune 200 – posiada ogromną siłę finansową. Wyobraź sobie, jakie perspektywy długoterminowej kariery oferuje praca w firmie największej na świecie i odnoszącej największe sukcesy w swojej kategorii.

Nasi współpracownicy z pasją podchodzą do działalności firmy i swojej kariery zawodowej. Chcesz osiągnąć sukces? Zgłoś się do nas.

Stanowiska w dziale Merchandising Stanowiska w dziale Zakupów

Aktualne oferty

Aplikuj teraz!