Stanowiska w Dziale Zakupów

Associate Buyer I

Na tym stanowisku przyswoisz sobie wiedzę z zakresu zakupów i zbierzesz doświadczenie poprzez opracowywanie analiz i identyfikację trendów biznesowych. W ramach szkoleń i współpracy z doświadczonymi kupcami poznasz tajniki dokonywania zakupów po obniżonych cenach. Twój zakres obowiązków będzie obejmować komunikację z dostawcami, sporządzanie zamówień, wizyty w sklepach w celu dokonania analizy oferty towarów oraz realizację różnych projektów. Pracując jako Associate Buyer, będziesz podróżować z kupcami do naszych dostawców, aby zapoznać się i przyswoić sobie strategie negocjacyjne oraz zarządzanie relacjami.

Associate Buyer Level II

Podróże z doświadczonymi kupcami i realizacja różnorodnych zadań w obrębie działu staną się codziennością. Zaczniesz wykorzystywać zdobyte umiejętności negocjacji i podejmować niezależne decyzje dotyczące przypisanych Ci kategorii. Będziesz analizować aktualnie prowadzone działania, by stymulować sprzedaż – zgodnie ze strategią i stosownie do obecnych, jak i przyszłych potrzeb. Wzbogacisz wiedzę o markach, pułapach cenowych i sezonowości towarów odwiedzając nasze sklepy, a także sklepy konkurencji. Do Twoich obowiązków należeć będzie budowanie relacji z kupcami, dzięki którym nauczysz się wykorzystywać korzystne okazje pojawiające się na rynku.

Buyer

Kupcy muszą myśleć jak przedsiębiorcy i są upoważnieni do podejmowania ostatecznych decyzji w odniesieniu do asortymentu przeznaczonego do naszych sklepów. Nasi kupcy podróżują do ponad 90 krajów świata i utrzymują kontakt z ponad 9000 dostawców. Są w drodze prawie co tydzień, co umożliwia im dokonywanie zakupów zgodnie z zapotrzebowaniem oraz szybsze rozpoznawanie trendów. Odpowiadają za milionowe dochody i nieustannie dokonują analiz strategii handlowych w celu zwiększenia obrotu. Kupcy na bieżąco odwiedzają sklepy, w których analizują ofertę towarów i identyfikują szanse. Ich stałym zadaniem jest także oferowanie naszym klientom najlepszych marek i trendowych towarów po najniższych cenach.

Buying Manager

Jako Buying Manager, będziesz kierować zespołem obejmującym do ośmiu kupców. Będziesz odpowiedzialny za zwiększenie dochodów, podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy Twojego zespołu. Wraz z działem Merchandisingu będziesz opracowywać plany strategiczne dotyczące przedsiębiorstwa i finansów. Odpowiadając za obecność na rynku i jej umocnienie, Buying Managerowie wspierają relacje między dostawcami i kupcami w celu wynegocjowania jak najlepszych warunków. Uzupełniają zapasy magazynowe poprzez odpowiednio wczesne zaplanowanie redukcji cen oraz w ramach stałych wizyt w naszych sklepach i konkurentów, podczas których dokonują analizy oferty towarów i korzyści dla klienta. Buying Managerowie realizują cele w zakresie obrotów i zysku w swoim obszarze, a także cele przedsiębiorstwa. Raportują do Buying Directora i stale rozwijają strategię dotyczącą grup towarów ich obszaru.

Buying Director

Pełniąc tę funkcję kierowniczą, będziesz odpowiedzialny za dokonywanie zakupów i merchandising większego obszaru biznesowego. Będziesz partnerem innych pracowników wyższego szczebla kierowniczego, definiując krótko- i długofalowe cele przedsiębiorstwa. Buying Directors ściśle współpracują z działem Merchandisingu w zakresie opracowywania planów finansowych, ustalania marż i definiowania docelowych obrotów. Ponadto udają się na rynki krajowe i zagraniczne w celu wsparcia Kupców i Buying Managerów oraz utrzymania dobrych relacji z dostawcami. Buying Director odgrywa ważną rolę przy opracowywaniu aktualnych koncepcji i przyszłych szans wzrostu przedsiębiorstw TJX Companies Inc.

Dział Zakupów znajduje się w naszych biurach w Paryżu, Kopenhadze, Florencji, Hong Kongu, Delhi, Watford, Warszawie, Düsseldorfie, Los Angeles oraz w Nowym Jorku.

Aktualne oferty

Aplikuj teraz!