Biura

Watford, Düsseldorf i Warszawa

Nasza działalność w Europie rozwija się bardzo szybko, więc wielu z nas pracuje coraz bliżej naszych sklepów, a ich wsparcie to nasze główne zadanie.

Obecnie posiadamy trzy główne biura, gdzie mieści się większość działów wspomagających nasze jednostki handlowe, w tym Finanse, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Marketing, etc.

Biuro na Wielką Brytanię i Irlandię znajduje się w Watford w hrabstwie Hertfordshire, a pracuje tu ponad 300 osób. Tutaj realizowane są wszystkie zadania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy, tworząc prawdziwe centrum operacyjne TJX Europe. Biuro położone jest w pobliżu kilku autostrad i jedynie 20 minut od centrum Londynu oraz lotniska Heathrow, dzięki czemu łatwo do niego dojechać.

W Niemczech, w Düsseldorfie, zanim jeszcze otworzyliśmy tu pierwsze sklepy, prowadziliśmy biuro zakupów. Logicznym w związku z tym rozwiązaniem było rozszerzenie tej działalności, zatem otworzyliśmy w niemieckiej stolicy mody krajową centralę. Z tego biura można pieszo dotrzeć na lotnisko, co ułatwia dojazd naszym gościom i współpracownikom.

Warszawa jest bazą dla specjalistów zajmujących się wsparciem naszych sklepów w Polsce. Warszawa to nie tylko stolica Polski i dziewiąte pod względem wielkości miasto w UE, ale także miasto, które przyciąga wiele atrakcyjnych inwestycji i przeżywa największy boom gospodarczy w historii Polski. To idealne miejsce dla rozwoju naszej strategii!

Teraz, gdy już przedstawiliśmy centrale naszej firmy, przybliżymy Ci pracę poszczególnych działów, jakich starania są naszą siłą napędową.

Kluczowe stanowiska Pracownicy TJX

a to jeszcze nie wszystko…

Ponadto posiadamy w różnych państwach na całym świecie biura Zakupów.Nasi kupcy są tam, gdzie pojawiają się najlepsze okazje cenowe i najciekawsze kolekcje. Dzięki temu dostawy nowych, oryginalnych produktów w niskich cenach, trafiają do naszych klientów każdego dnia.

Aktualne oferty

Aplikuj teraz!