Sklepy

Emocje czc w powietrzu

Sklepy TK Maxx i HomeSense w całej Europie wyróżnia schludny, współczesny i przestronny wystrój – idealne tło dla pomysłowych zakupów. Nie znajdziesz tu żadnych zbędnych elementów, dzięki temu wszystkie oszczędności trafiają bezpośrednio do naszych klientów.

W sklepach nieustannie coś się dzieje: codzienne dostawy, zmieniający się asortyment różnego rodzaju produktów i marek z całego świata. Każdy dzień jest inny, a nasi pracownicy i klienci czerpią inspirację z tej różnorodności.

Pracując w naszych sklepach będziesz przebywać wśród twórczych i pełnych energii osób, które łączy prawdziwa pasja do wykonywanej pracy. Przekonasz się również, że zawsze gotowi są zakasać rękawy i udzielić pomocy innym.

TK Maxx

Sklepy TK Maxx są symbolem znanych marek odzieżowych dla każdego, kto uważa się za miłośnika mody, poszukiwacza cenowych okazji lub wytrawnego konsumenta. Sklepy, wypełnione są niemal po sam sufit – mieszczą średnio 50.000 artykułów, w tym odzież damską, męską i dziecięcą, zabawki, obuwie, akcesoria i artykuły wyposażenia wnętrz. Każdy sklep codziennie przyjmuje nowe dostawy i – co jest właśnie tak fascynujące w tej pracy – naprawdę nigdy nie wiesz, co tym razem trafi do Twojego sklepu.

Nasi menedżerowie i współpracownicy ciężko pracują, wciąż prezentując nowe towary, eksponując ich najlepsze strony i dbając o zadowolenie naszych klientów.

HomeSense

HomeSense również wykorzystuje sprawdzoną, tak charakterystyczną dla TJX Europe, formułę – częste dostawy, świetne produkty i przejrzysty wystrój sklepów. Nowe kolekcje wyposażenia i akcesoriów dla domu pojawiają się tu kilka razy dziennie,a każdy produkt to wyborne połączenie oryginalnej marki, wysokiej jakości i świetnej ceny.

Zdajemy sobie sprawę, że klienci niecierpliwie czekają na niespodzianki z nowych dostaw, w związku z czym wszystkie przywiezione produkty prosto z ciężarówek trafiają na półki. Wszystkie elementy układamy według określonych kategorii (np. ramki na zdjęcia, poduszki, etc.), aby wszystko było schludne i przejrzyste. Ponadto dodatkowo oznaczamy sezonowe kolekcje lub specjalne promocje.

Kluczowe stanowiska Pracownicy TJX

Aktualne oferty

Aplikuj teraz!